Aktualności

dremasilesia-1
News
/
17 maja 2017

Przedstawiciele Administratora KSUB.PL na targach DREMASILESIA – SOSNOWIEC – 2017

SZCZEGÓŁY
DATA
17 maja 2017

Członkowie POLSKIEJ IZBY BIOMASY

pib

Firma BIOCONTROL Sp. z o.o. – przedstawiciel Administratora Systemu KSUB.PL

p2

WYSTAWCĄ I WSPÓŁORGANIZATOREM KONFERENCJI „ENERGIA Z DREWNA” PODCZAS TEGOROCZNYCH TARGÓW DREMASILESIA 2017 W SOSNOWCU!

Podczas tegorocznych targów drzewnych DREMASILESIA, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 12-14.05.2017, przedstawiciele branży drzewnej mieli mozliwość spotkania i wymiany doświadczeń.

fota 1

Okazuje się, że firma BIOCONTROL Sp. z o.o. jako lider w sektorze usług audytorskich i eksperckich była jedyną firmą o tym profilu na targach – z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni!

Spotkania

spotkania 2

I dzień Konferencji „Energia z drewna” otworzył dyrektor targów Drema Silesia Pan Andrzej Półrolniczak. Pierwsze wystąpienie to przegląd rynku pelletowego w Polsce i w Europie, które prowadzi Redaktor Naczelna „Magazynu Biomasa” Jolanta Kamińska.

fota 4

II dzień Konferencji „Energia z drewna” otworzył przedstawiciel Polskiej Izby Biomasy, Prezes BIOCONTROL Pan Adam Sarnaszek. Pierwszy blok tematyczny obejmował zakresem jakość i certyfikację pelletu drzewnego oraz pellet jako czyste paliwo w walce ze zmogiem, które poprowadziły ekspertki – Pani Agnieszka Kędziora-Urbanowicz z firmy BIOCONTROL Sp. z o.o. oraz Pani Maria Chech z firmy TARTAK OLCZYK. Kolejny blok dotyczył urządzeń grzewczych na biomasę, a poprowadzili go eksperci – Pan Paweł Biernacki i Pan Jacek Bąk.

DremaSilesia_1

Adam

Aga

fota 2

fota 5

Paweł Biernacki

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ NASZYCH KLIENTOM OBECNYM I PRZYSZŁYM!