BAZA PODMIOTÓW UWIERZYTELNIONYCH

Lp.Nazwa podmiotuMiejscowośćRodzaj podmiotuRodzaj biomasyKraj pochodzenia biomasyRodzaj uwierzytelnienia/ weryfikacjiNr poświadczeniaStatus poświadczeniaPodmiot który dokonał uwierzytelnienia
1AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy809-07/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 611-07/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
2Alt - Pawet Sp. z o.o.KijówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy749-02/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
3Anwa Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy825-07/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
4Anwa Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasyCZAO "Winnicki ZPOiT"AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
5Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne723-12/AD-BGT/Biocontrol-2019raport zrealizowany po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
6Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne724-12/AD-BGT/Biocontrol-2019raport zrealizowany po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
7Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne725-12/AD-BGT/Biocontrol-2019raport zrealizowany po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
8Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne726-12/AD-BGT/Biocontrol-2019raport zrealizowany po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
9Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne728-12/AD-BGT/Biocontrol-2019raport zrealizowany po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
10Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne729-12/AD-BGT/Biocontrol-2019raport zrealizowany po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
11Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne745-01/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
12Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne757-02/AD_BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
13Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne764-03/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
14Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne765-03/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
15Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy766-03/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
16Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne772-03/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
17Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne773-03/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
18Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne776-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
19Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne777-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
20Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne778-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
21Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne779-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
22Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne780-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
23Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne781-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
24Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne782-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
25Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne783-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
26Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne784-04/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
27Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne797-06/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
28Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne798-06/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
29Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne800-06/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
30Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne801-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
31Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne802-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
32Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne803-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
33Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne804-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
34Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne805-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
35Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne807-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
36Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne810-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
37Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne821-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
38Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne857-10/AD-BGT/Biocontrol-2020AKTUALNY- raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
39CM BIOMASS PartnersNordhavnPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z wytłoczyn z oliwek)HiszpaniaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy763-03/AB_CMBiomass/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
40Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy744-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 458-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
41Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetycznePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy751-02/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 476-02/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
42Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy752-02/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 475-02/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
43Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy770-03/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 502-03/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
44Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy795-06/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 553-06/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
45Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy796-06/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 554-06/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
46Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy808-07/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 617-07/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
47Ecco Wood Sp. z o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy847-10/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 685-10/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
48Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy748-12/RMW/Biocontrol-2019raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
49Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy811-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
50Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy812-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
51Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy813-07/AD-BGT/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
52Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy830-08/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
53Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy739-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 466-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
54Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy740-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 467-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
55Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy741-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 468-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
56Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy754-02/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 473-02/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
57Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy756-02/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
58Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy794-06/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
59Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy799-07/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
60Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy831-07/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 569-07/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
61Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne814-07/RDB_IKEA/2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
62Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne815-07/RDB_IKEA/2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
63Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne816-07/RDB_IKEA/2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
64Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne817-07/RDB_IKEA/2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
65Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne818-07/RDB_IKEA/2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
66Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne819-07/RDB_IKEA/2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
67Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne820-07/RDB_IKEA/2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
68Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy734-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu nr 455-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
69Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy735-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt 454-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
70Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy738-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt 451-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
71Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy736-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 457-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
72Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy737-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 452-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
73Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy512-04/RMW/Biocontrol-2019AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 512-04/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
74Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy775-04/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 513-04/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
75Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy850-10/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 693-10/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
76Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy851-10/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY- raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
77Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy852-10/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY- raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
78Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy853-10/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY- raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
79Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy854-10/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY- raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
80LEVEL -S.C. Sp. z o.o. sp.k.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy759-02/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
81LEVEL -S.C. Sp. z o.o. sp.k.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy785-02/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
82Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy840-09/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
83Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy841-09/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
84Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy842-09/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
85Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy843-09/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
86Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy844-09/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
87Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy845-09/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
88Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy846-09/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
89LP GROUP S.C. L. Bagłajewicz, P. TchirOstrówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy789-06/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
90Maximer Sp. z o.o.BiałystokProducentBiomasa pochodzenia leśnego w postaci pelletu drzewnego z drewna energetycznegoPolskaAudyt dostawcy biomasy na cele energetyczne849-10/AD_Biomasa/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
91P.W. "FOKUS" Slawomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy742-01/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
92P.W. "FOKUS" Slawomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy743-01/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
93P.W. FokusBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa nieleśna tzw. AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy721-12/RMW/Biocontrol-2019AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 435-12/RMW/Biocontrol-2018BIOCONTROL Sp. z o.o.
94P.W. FokusBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa nieleśna tzw. AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy722-12/RMW/Biocontrol-2019AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 436-12/RMW/Biocontrol-2018BIOCONTROL Sp. z o.o.
95P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy753-02/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
96P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy822-07/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
97P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy823-07/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
98P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy827-07/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
99Palmix Plus Sp. z o.o.JędrzejówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy758-02/Tartak/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
100PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne832-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
101PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne833-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
102PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne834-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
103PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne835-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
104PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne836-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
105Porto Palo Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy750-02/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
106PPH KROM Barbara KromEłkPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy791-02/RMW/Biocontrol-2020raport zrealizowano po raz pierwszyBIOCONTROL Sp. z o.o.
107Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy746-03/AD-BGT/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 472-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
108Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy747-02/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 489-02/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
109Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy786-05/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 529-05/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
110Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy787-05/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 531-05/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
111Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy792-05/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 616-05/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
112Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy793-06/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 532-05/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
113Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy824-07/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 632-08/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
114Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy858-03/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
115TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy730-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 449-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
116TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy731-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 447-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.
117TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy732-01/RMW/Biocontrol-2020AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 448-01/RMW/Biocontrol-2019BIOCONTROL Sp. z o.o.