Aktualności

20 kwietnia 2016

Krajowa Agencja Poszanowania Energii

SZCZEGÓŁY
DATA
20 kwietnia 2016
KAPE to krajowy lider w obszarze efektywnego zarządzania energią. Nasza
działalność opiera się na czterech głównych filarach:
– prowadzimy kompleksowe i niezależne doradztwo oraz wykonujemy audyty w przemyśle,
– projektujemy nowoczesne budynki i przeprowadzamy audyty w budownictwie,
– oferujemy szeroki zakres usług dla jednostek samorządu terytorialnego związanych z wprowadzaniem gospodarki niskoemisyjnej,
– prowadzimy międzynarodowe i krajowe projekty edukacyjne, które są wyrazem naszej odpowiedzialności społecznej w biznesie.
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się wielkim zaufaniem naszych Klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie oparte na ponad 20-letniej działalności w branży efektywności energetycznej uwzględniającej również odnawialne źródła energii. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, budujemy trwałe relacje i stawiamy na wieloletnią i owocną współpracę.
Naszą misją jest upowszechnianie i wdrażanie najlepszych światowych standardów oraz praktyk w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, w oparciu o które wypracowujemy optymalne energooszczędne rozwiązania dla naszych klientów.
Naszym celem strategicznym jest wspieranie wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki dzięki poprawie efektywności energetycznej przy poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.