Aktualności

Informacje o szkoleniach
/
30 czerwca 2015

Za nami pierwsze w Polsce szkolenie z zakresu systemu SNS dla biomasy na cele energetyczne

SZCZEGÓŁY
TAGI
, ,
DATA
30 czerwca 2015

Za nami pierwsze w Polsce szkolenie z zakresu wymagań dla systemów opartych na zasadach należytej staranności (SNS) dla biomasy na cele energetyczne. Dnia 25.06. br. firma BIOCONTROL Sp. z o. o., jako administrator systemu KSUB.info, zorganizowała otwarte szkolenie, pt. „System należytej staranności (SNS) w łańcuchu dostaw biomasy na cele energetyczne”, przeznaczone dla dostawców i odbiorców biomasy na cele energetyczne. Szkolenie odbyło się w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie.

Tematyka szkolenia obejmowała dwa bloki tematyczne:

I Rodzaje biomasy, techniki i sposoby pozyskiwania biomasy na cele energetyczne;
II System oparty na zasadach należytej staranności (SNS) w obszarze oceny i kwalifikacji dostawców biomasy na cele energetyczne.

W trakcie kursu, uczestnicy poznali: zasady systemu należytej staranności (SNS), sposoby dokumentowania biomasy na cele energetyczne, rodzaje biomasy, techniki i sposoby pozyskiwania biomasy na cele energetyczne, rodzaje miejsc powstawania biomasy oraz związane z tym ryzyka; a także nabyli takich umiejętności weryfikacji dokumentacji pochodzenia dla dostaw biomasy na cele energetyczne zgodnie z wytycznymi Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Oprócz wykładów był też czas na pytania, dyskusje oraz ćwiczenia w grupach. Każdy uczestnik, na zakończenie szkolenia otrzymał zaświadczenie z uczestnictwa.

Uczestnicy naszego szkolenia reprezentowali przedsiębiorstwa z całej Polski, a mianowicie: Biomasa Grupa TAURON Sp. z o. o., Widok Energia Sp. z o. o., JPM Global Oziewicz Stabiński Sp. J., Malteurop Polska Sp. z o.o., Q&R Polska Sp. z o. o. oraz Krex Sp. z o. o.

Następna edycja szkolenia już we wrześniu, a dla zgłaszających się do połowy lipca, oferujemy 10% zniżki.

Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo i zapraszamy do udziału w następnej edycji!

szkolenie_SNS1 szkolenie_SNS2