Aktualności

forum_ogolne
Informacje o szkoleniach
/
26 września 2016

FORUM PELLETU – CZYLI I EDYCJA NAJWIĘKSZEGO WYDARZENIE BRANŻY PELLETOWEJ W POLSCE ZA NAMI!

SZCZEGÓŁY
DATA
26 września 2016

I EDYCJA FORUM PELLETU ZA NAMI!

Wydarzenie zorganizowane przez Biomass Media Group w dniach 19-20 września 2016 r. w Rawie Mazowieckiej zakończyło się ogromnym sukcesem i udowodniło, że w polskiej branży pelletu drzemią olbrzymie pokłady energii, pomysłów i chęci do działania

forum_pelletu_fota_1

Podczas dwóch dni prelekcji, warsztatów i paneli dyskusyjnych, przedstawiciele branży mieli okazję m.in. zapoznać się z prawnymi, technologicznymi i marketingowymi uwarunkowaniami produkcji, handlu oraz dystrybucji pelletu. W trakcie wydarzenia zostały zaprezentowane również najnowsze rozwiązania z zakresu spalania pelletu w domowych piecach, kotłach i palnikach.

Poruszano również problemy i wyzwania dla branży związane z wymaganiami, jakie należy spełnić aby otrzymać certyfikat ENplus czy DINplus.  Podczas forum obecny był przedstawiciel EPC (European Pellet Council) – Pan Gilles Gauthier, który przedstawił aktualną sytuację europejskiego rynku producentów pelletu drzewnego.

epc_gilles_gauthier

 

PRZEDSTAWICIELE firmy BIOCONTROL Sp. z o.o., jako firmy eksperckiej i doradczej w zakresie systemów ENplus, DINplus czy SBP również uczestniczyli w tegorocznym wydarzeniu.

fota-z-sebkiem    kad_0581

GRATULUJEMY ORGANIZATOROM SUKCESU ORAZ CZEKAMY NA KOLEJNE EDYCJE!

kad_9767

 

Więcej informacji i relacja z wydarzenia: http://magazynbiomasa.pl/forum-pelletu-podziekowanie/