BAZA PODMIOTÓW UWIERZYTELNIONYCH

Lp.Nazwa podmiotuMiejscowośćRodzaj podmiotuRodzaj biomasyKraj pochodzenia biomasyRodzaj uwierzytelnienia/ weryfikacjiNr poświadczeniaStatus poświadczeniaPodmiot który dokonał uwierzytelnienia 
1AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy809-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
2Alt - Pawet Sp. z o.o.KijówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy749-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
3Anwa Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy825-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
4Anwa Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy848-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
5Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne723-12/AD-BGT/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
6Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne724-12/AD-BGT/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
7Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne725-12/AD-BGT/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
8Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne726-12/AD-BGT/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
9Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne728-12/AD-BGT/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
10Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne729-12/AD-BGT/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
11Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne745-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
12Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne757-02/AD_BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
13Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne764-03/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
14Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne765-03/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
15Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy766-03/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
16Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne772-03/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
17Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne773-03/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
18Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne776-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
19Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne777-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
20Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne778-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
21Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne779-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
22Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne780-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
23Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne781-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
24Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne782-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
25Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne783-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
26Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne784-04/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
27Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne797-06/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
28Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne798-06/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
29Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne800-06/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
30Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne801-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
31Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne802-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
32Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne803-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
33Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne804-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
34Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne805-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
35Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne807-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
36Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne810-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
37Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne821-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
38Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne857-10/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
39CM BIOMASS PartnersNordhavnPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z wytłoczyn z oliwek)HiszpaniaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy763-03/AB_CMBiomass/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
40Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy744-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
41Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetycznePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy751-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
42Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy752-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
43Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy770-03/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
44Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy795-06/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
45Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy796-06/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
46Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy808-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
47Ecco Wood Sp. z o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy847-10/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
48Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy748-12/RMW/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
49Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy811-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
50Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy812-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
51Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy813-07/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
52Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy830-08/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
53Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy739-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
54Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy740-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
55Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy741-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
56Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy754-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
57Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy756-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
58Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy794-06/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
59Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy799-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
60Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy831-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
61Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne814-07/RDB_IKEA/2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
62Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne815-07/RDB_IKEA/2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
63Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne816-07/RDB_IKEA/2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
64Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne817-07/RDB_IKEA/2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
65Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne818-07/RDB_IKEA/2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
66Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne819-07/RDB_IKEA/2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
67Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne820-07/RDB_IKEA/2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
68Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy734-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
69Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy735-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
70Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy738-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
71Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy736-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
72Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy737-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
73Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy512-04/RMW/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
74Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy775-04/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
75Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy850-10/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
76Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy851-10/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
77Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy852-10/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
78Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy853-10/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
79Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy854-10/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
80LEVEL -S.C. Sp. z o.o. sp.k.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy759-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
81LEVEL -S.C. Sp. z o.o. sp.k.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy785-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
82Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy840-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
83Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy841-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
84Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy842-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
85Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy843-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
86Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy844-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
87Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy845-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
88Lider Trade IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy846-09/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
89LP GROUP S.C. L. Bagłajewicz, P. TchirOstrówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy789-06/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
90Maximer Sp. z o.o.BiałystokProducentBiomasa pochodzenia leśnego w postaci pelletu drzewnego z drewna energetycznegoPolskaAudyt dostawcy biomasy na cele energetyczne849-10/AD_Biomasa/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
91P.W. "FOKUS" Slawomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy742-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
92P.W. "FOKUS" Slawomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy743-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
93P.W. FokusBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa nieleśna tzw. AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy721-12/RMW/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
94P.W. FokusBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa nieleśna tzw. AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy722-12/RMW/Biocontrol-2019NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
95P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy753-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
96P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy822-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
97P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy823-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
98P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy827-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
99Palmix Plus Sp. z o.o.JędrzejówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy758-02/Tartak/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
100PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne832-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
101PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne833-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
102PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne834-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
103PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne835-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
104PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne836-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
105Porto Palo Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy750-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
106PPH KROM Barbara KromEłkPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy791-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
107Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy746-03/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
108Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy747-02/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
109Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy786-05/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
110Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy787-05/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
111Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy792-05/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
112Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy793-06/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
113Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy824-07/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
114Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy858-03/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
115TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy730-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
116TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy731-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
117TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy732-01/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
118Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy859-11-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
119Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy860-11-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
120PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne862-11/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2020NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
121Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne863-11/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
122Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoUkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy865-11-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
123Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy866-11-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
124ETERIS Sp. o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy867-11-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
125Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne872-11/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
126Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne873-11/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
127Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy874-11-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
128Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy875-11-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
129Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego; Biomasa AGROPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne876-11/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
130Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne877-11/AD-BGT/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
131Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy881-11/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
132AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy882-11/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
133AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy883-11/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
134AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy884-11/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
135ETERIS Sp. o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy868-12-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
136ETERIS Sp. o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy869-12-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
137ETERIS Sp. o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy870-12-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
138ETERIS Sp. o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy871-12-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
139Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy885-12-RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
140AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy893-11/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
141PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne895-01/PGNiG_LTS/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
142TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy896-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
143TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy897-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
144PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne898-01/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
145PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne899-01/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
146PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne900-01/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
147Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy901-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
148Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy903-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
149Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy904-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
150Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy905-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
151Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy906-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
152Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy907-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
153Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy908-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
154ARKAD
Sławomir Studniarek
PruszkówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy909-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
155Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne911-01/AD-BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
156Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne912-01/AD-BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
157Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne913-01/AD-BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
158Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy914-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
159P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy889-12/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
160LTS Solutions Daniel WiechetekMińsk MazowieckiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy923-12/RMW/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
161Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy910-02/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
162Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy915-02/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
163Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne916-02/AD-BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
164Ecco Wood Sp. o.o.KatowicePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy917-02/Biomasa/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
165Artel Sp. z o.o.Tarnowskie GóryPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoUkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy918-10/Biomasa/Biocontrol-2020NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
166PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne919-03/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
167Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy920-03/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
168PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne922-03/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
169Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoBiałoruś Audyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy924-03/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
170Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy926-03/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
171Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy927-03/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
172AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy928-03/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
173Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne930-04/AD-BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
174Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy940-04/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
175P.W. FOKUS Sławomir Mikołaj PietruczukBielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy932-05/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
176BIOEKO NORD Sp. z o.o.CzuprynowoPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy935-05/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
177BIOEKO NORD Sp. z o.o.CzuprynowoPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy936-05/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
178PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne937-06/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
179PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne939-06/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
180PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne941-06/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
181Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy950-06/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
182Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoBiałoruś Audyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy942-07/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
183Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne944-07/RDB_IKEA/2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
184Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne944-07/RDB_IKEA/2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
185Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne945-07/RDB_IKEA/2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
186Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne946-07/RDB_IKEA/2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
187Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne947-07/RDB_IKEA/2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
188Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne948-07/RDB_IKEA/2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
189Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne949-07/RDB_IKEA/2021NIEAKTUALNYBIOCONTROL Sp. z o.o.
190Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoBiałoruś Audyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy952-07/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
191Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy980-01/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
192Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoBiałoruś Audyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy951-07/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
193Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy955-08/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
194Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy961-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
195Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy963-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
196PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne964-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
197LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy969-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
198LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy970-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
199LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy971-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
200LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy973-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
201LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy974-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
202LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy975-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
203Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy984-09/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
204Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne965-10/AD-BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
205Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne966-10/AD-BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
206ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy968-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
207LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy972-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
208LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy976-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
209PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne979-10/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
210Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy981-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
211Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy982-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
212Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy983-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
213LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy985-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
214LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy986-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
215LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy987-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
216LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy988-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
217Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy989-10/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
218AGIS Andrzej PyłkoSokółkaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1000-07/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
219Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy990-11/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
220ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy993-11/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
221Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoBiałoruś Audyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy991-12/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
222PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczego/Biomasa AGROPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne995-12/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
223Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne996-12/AD_BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
224Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne998-12/AD_BGT/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
225Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1005-12/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
226TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1004-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
227Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1006-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
228Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1007-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
229Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoBiałoruś Audyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1008-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
230Krex Sp. z o.o.Bielsk PodlaskiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoRepublika BiałoruśAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1009-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
231Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1010-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
232PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1012-02/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
233PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1013-02/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
234PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1014-03/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
235Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1015-03/AD-BGT/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
236Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1016-12/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
237PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1017-03/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
238Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoBiałoruś Audyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1018-03/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
239PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1019-03/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
240Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1020-12/RMW/Biocontrol-2021NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
241Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1021-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
242Trans Selekt Sp. z o.o.RzeszówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1021-01/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
243ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1023-04/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
244ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1024-04/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
245Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1025-04/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
246ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1026-04/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
247PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1036-05/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
248PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1037-05/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
249Enviva UKPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoUSAAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1028-04/Audit_Origin_Waycross/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
250Enviva UKYork (UK)Pośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoUSAAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1029-04/Audit_Origin_Waycross/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
251Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1039-06/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
252PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1040-07/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
253Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1045-08/AD_IKEA/2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
254Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1046-08/AD_IKEA/2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
255Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1047-08/AD_IKEA/2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
256Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1048-08/AD_IKEA/2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
257Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1049-08/AD_IKEA/2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
258Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1050-08/AD_IKEA/2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
259Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1051-08/AD_IKEA/2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
260Viterra Hungury KftBudapesztProducent biomasyBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)WęgryAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1052-08/Viterra/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
261PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1053-08/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
262Aston BT Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoLitwaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1055-09/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
263PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1056-09/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
264Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1059-09/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
265Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1068-10/AD_BGT/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
266PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1069-10/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
267PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)PolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1070-10/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
268PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1071-10/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
269ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1072-10/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
270Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1084-10/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
271LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1097-09/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
272Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.K.Biała PodlaskaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)NigeriaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1120-09/Biomasa/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
273LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1098-10/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
274ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1080-11/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
275ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1081-11/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
276TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1087-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
277Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1091-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
278PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1092-01/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
279PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1093-01/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
280PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1094-01/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
281PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1095-01/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
282TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1096-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
283LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1099-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
284LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1100-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
285LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1101-11/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
286LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1102-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
287LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1103-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
288LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)RosjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1104-01/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
289Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1107-02/TAURON-Dartech/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
290Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1108-02/TAURON-02/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
291Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1109-02/AD_BGT/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
292Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1110-02/AD_BGT/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
293Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1111-02/AD_BGT/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
294Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1076-02/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
295Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1113-03/AD_BGT/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
296Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1114-03/AD_BGT/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
297Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1115-03/AD_BGT/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
298„EKO PERSPEKTYWA” Sp. z o.o.LwówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1116-03/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
299DARTECH TSL Sp. z o.o.ReszkowcePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1118-03/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
300Eteris Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoLitwaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1078-12/RMW/Biocontrol-2022NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
301Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1119-03/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
302ADPOL Sp. z o.o.ToruńPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1132-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
303Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1145-05/AD-BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
304Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1146-05/AD-BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
305Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1147-05/AD-BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
306Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1148-05/AD-BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
307Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1151-06/AD-BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
308Krona Impuls Sp. z o.o.DniproPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1147-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
309ADPOL Sp. z o.o.ToruńPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1132-04/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
310PLWD Sp. z o.o.ŚwieciePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoLitwaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1128-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
311PLWD Sp. z o.o.ŚwieciePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoLitwaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1129-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
312PLWD Sp. z o.o.ŚwieciePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoLitwaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1133-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
313PLWD Sp. z o.o.ŚwieciePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoLitwaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1136-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
314PLWD Sp. z o.o.ŚwieciePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoLitwaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1137-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
315Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1131-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
316Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1134-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
317Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoUkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1135-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
318Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1138-04/RMW/Biocontrol-2023NIEAKTUALNY
BIOCONTROL Sp. z o.o.
319Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1142-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1030-05/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
320Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1143-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1031-05/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
321Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1144-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1032-05/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
322BIO-WAY Sp. z o.o. S.K.A.MielecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1145-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
323Anwa Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1146-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
324Anwa Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1130-04/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
325TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1152-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
326TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1153-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
327TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1154-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
328Krona Impuls Sp. z o.o.DniproPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1158-06/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
329PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1155-06/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
330PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1156-06/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
331PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1157-06/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
332PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1152-07/AD-PGNIG/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
333Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1159-07/RDB_IKEA/2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
334Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1160-07/RDB_IKEA/2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
335Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1161-07/RDB_IKEA/2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
336Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1162-07/RDB_IKEA/2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
337Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1163-07/RDB_IKEA/2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
338Ikea Industry Poland Sp. z o.o.Oddział OrlaProducent energii elektrycznej z OZE - jednostka OZEBiomasa pochodzenia leśnego w postaci zrębki drzewnej z drewna energetycznegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1164-07/RDB_IKEA/2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
339HERMES-OIL Sp. z o.o.ŁódźPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1166-07/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
340Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1172-08/AD-BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
341Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1173-08/AD-BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
342LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1139-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1033-05/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
343LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1140-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1034-05/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
344LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1141-05/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1035-05/RMW/Biocontrol-2023
BIOCONTROL Sp. z o.o.
345„EKO PERSPEKTYWA” Sp. z o.o.LwówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1150-06/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
346„EKO PERSPEKTYWA” Sp. z o.o.LwówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1167-07/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
347„EKO PERSPEKTYWA” Sp. z o.o.LwówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1169-07/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
348„EKO PERSPEKTYWA” Sp. z o.o.LwówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1170-07/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
349„EKO PERSPEKTYWA” Sp. z o.o.LwówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1171-07/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
350LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1181-07/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
351FLP Vlasenko A.N.AleksandriaProducent biomasyBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1182-07/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
352Artel Sp. z o.o.Tarnowskie GóryPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)WęgryAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1174-08/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
353TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)WęgryAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1178-09/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
354Krona Impuls Sp. z o.o.DniproPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1179-09/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
355Krona Impuls Sp. z o.o.DniproPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1180-09/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
356„ECO TERRA TRADE” Sp. z o.oCzarnomorskPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1183-09/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
357LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1186-09/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1097-09/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
358LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1187-09/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1098-09/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
359LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1188-09/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1099-09/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
360Metis Sp. z o.o. Sp.K.Tarnowskie GóryPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)WęgryAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1185-10/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
361ADPOL Sp. z o.o.ToruńPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1189-10/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
362Arkan GroupDubaiPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)IndonezjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1193-11/ARKAN_Group/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1196-10/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1098-09/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
BIO-WAY Sp. z o.o. S.K.A.MielecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1197-10/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.PołaniecPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1198-10/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1072-10/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Bass Group Sp. z o.o.KielcePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1200-10/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1204-10/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1084-10/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1190-11/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1101-11/RMW/Biocontrol-2022
BIOCONTROL Sp. z o.o.
PGNiG Termika S.A.WarszawaJednostka wytwórcza OZEBiomasa pochodzenia leśnego/Biomasa pochodzenia rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1191-11/Biomasa_PGNiG/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
JARPOL Sp. z o.o.Żelków KoloniaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)KazachstanAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1192-11/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
LIDER TRADE IMP&EXP Sp. z o.o.LublinPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1194-11/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
DARTECH TSL Sp. z o.o.ReszkowcePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1199-11/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
„EKO PERSPEKTYWA” Sp. z o.o.LwówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1216-11/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Green Supplements Sp. z o.o.KrakówPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1201-11/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Artel Sp. z o.o.Tarnowskie GóryPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)Ukraina1208-11/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Aterm Karol WalenciejReszkowcePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1207-12/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1213-12/AD_BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/rolniczegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1214-12/AD_BGT/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
TECHNO N LLPPetropavlovsk (KZ)Producent biomasyBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)KazachstanAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1217-12/RMW/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1215-01/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1087-01/RMW/Biocontrol-2023
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnegoPolskaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1218-01/AD-BGT/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Artel Sp. z o.o.Tarnowskie GóryPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1223-01/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Artel Sp. z o.o.Tarnowskie GóryPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1225-01/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
TRANSHANDROL Marek Kiełb Sp. J.Padew NarodowaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1227-01/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - audyt przedłużył ważność raportu 1096-01/RMW/Biocontrol-2023
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Ałtaj Maciej WilińskiChełmPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)KazachstanAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1219-02/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1220-02/AD-BGT/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa WolaSpółka zakupowa do jednostek wytwórczychBiomasa pochodzenia leśnego/rolniczegoPolskaAudyt weryfikacyjny dostawcy biomasy na cele energetyczne1221-02/AD-BGT/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Anwa Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1222-02/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
DARTECH TSL Sp. z o.o.ReszkowcePośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGRO (pellet z łuski słonecznika)UkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1228-04/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.K.Biała PodlaskaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGROIndonezjaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1232-09/PT.CAN/Biocontrol-2023AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
Biomasa Trade Sp. z o.o.MałgorzatowoPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa AGROCzechyAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy1244-05/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.
G7 GROUP Sp. z o.o.WarszawaPośrednik w obrocie biomasą na cele energetyczneBiomasa pochodzenia leśnegoUkrainaAudyt uwierzytelniający źródło pochodzenia biomasy866-11/a/RMW/Biocontrol-2024AKTUALNY - raport zrealizowano po raz pierwszy
BIOCONTROL Sp. z o.o.